Wielkość czcionki:
A
A +
A ++
|
Kontrast:
Warszawskie Koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną
Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego
Przekaż nam 1,5% swojego podatku
KRS 0000162557
9 lutego 2020

Choinka 2020

W dniu 8 lutego 2020 r. WK PSONI zorganizowało dla swoich członków zabawę karnawałową, popularnie nazywaną Choinką.

Zabawa miała miejsce w Zespole Szkół Specjalnych  na ul. Elektoralnej.  Odbywała się ona w trzech turach.  Swoją obecnością zaszczyciło nas ponad 350 członków wraz z rodzinami.

Impreza miała prawdziwie karnawałowy charakter. Do tańca przygrywał DJ, przy muzyce wszyscy świetnie się bawili, ujawniając swoje talenty taneczne. Odbył się  konkurs taneczny, w którym wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody.

Przemiłą niespodzianką była projekcja filmu „List od Świętego Mikołaja”.  Odwiedził nas oczywiście Święty Mikołaj, który przyniósł ze sobą paczki dla każdego uczestnika zabawy. Radości było  naprawdę dużo!

W czasie zabawy każdy mógł skorzystać z bufetu, gdzie bezpłatnie otrzymał drobny poczęstunek: kawę, herbatę, wodę mineralną, ciastka, cukierki i jabłka. Bardzo miłym i ważnym akcentem całej imprezy choinkowej byli wolontariusze – młodzież szkolna i harcerze oraz dorośli. Wśród nich rodzynkiem była 7-letnia Laura, która była wszędzie, gdzie była potrzebna pomoc. Wszystkim wolontariuszom gorąco dziękujemy za pomoc! Zawsze cieszy widok ludzi, a szczególnie młodzieży, która pomaga bezinteresownie.

Już teraz zapraszamy wszystkich naszych Członków na kolejną zabawę za rok. Do siego!